Blog,  Internet,  Marketing

Objevte několik způsobů, jak vydělat Bitcoiny zdarma. Za pouhé klikání. Klikačky jsou zpět.

Šílenství vlastnit krypta každý den vzkvétá, a tak existují různé a jednodušší způsoby, jak žetony vydělat. Jedním z nich jsou bitcoinové faucety a nastavení kasina. Jak jsou ale legitimní, který je nejlepší, který má jednoduchý výplatní systém? Zjistit to všechno je skutečný úkol.

Zde kontrolujeme FreeBitco.in, jeden z nejstarších a nejspolehlivějších faucetů.

Zjistěte více o společnosti, jejích výhodách, nevýhodách, recenzích, hodnoceních a dalších.

Přehled:

JménoFreeBitco.in
Rok založení2013
Metody výdělkuZdarma BTC každou hodinu, znásobte BTC, loterii, složený úrok a doporučení
AppiPhone & Android Zařízení
PodporaEmail, Telefon
Stránkawww.freebitco.in

Co je FreeBitco.in?

FreeBitco.in je většinou známý svým faucetovým operačním modelem, kde registrovaní uživatelé řeší a doplňují captchas za účelem generování satoshi, které mohou později proměnit v bitcoin. Byla založena v roce 2013 na Britských Panenských ostrovech

Platforma FreeBitco.in je bitcoinový online faucet, který obsahuje hry, týdenní loterie a možnost vydělávat bitcoiny každou hodinu. Od svého vzniku FreeBitco.in rozrostl svou činnost na bitcoinovou destinaci, která podporuje více než 36 milionů uživatelů.

FreeBitco.in má také robustní systém doporučení, kde můžete pomocí svého odkazu odkazovat své přátele na web a získat bonusy a provize za doživotí.

Jak se zaregistrovat na FreeBitco.in?

Na FreeBitco.in některé způsoby, jak získat (nebo vyhrát) bitcoiny, vyžadují investice, zatímco jiné jsou zcela zdarma. Bez ohledu na to musí všichni uživatelé vytvořit účet na webu a uvést adresu BTC.

Krok 1 – Přejít na web FreeBitco.in, Přejít na registrační formulář na domovské stránce
Krok 2 – Vložte svou e-mailovou adresu a nastavte silné heslo.
Krok 3 – Přejděte na „Změnit výběrovou adresu“ v sekci profilů v nabídce webových stránek a zadejte svoji bitcoinovou adresu.
Krok 4 – Klikněte na tlačítko ROLL a můžete vyrazit.

Jak vydělat na FreeBitco.in?

1) BTC zdarma každou hodinu
Všichni registrovaní uživatelé FreeBitcoin mají možnost každou hodinu vyhrát coiny zdarma za zadání captcha. To lze provést v sekci „BTC ZDARMA“. Na obrazovce se zobrazí tabulka s číselnými rozsahy.Výše odměny závisí na rozsahu vašeho „šťastného čísla“. V tomto losování můžete získat zdarma od 0,00000024 BTC do 0,024 BTC.

2) Loterie
Freebitcoin každý týden pořádá loterii, kterou si můžete prohlédnout v sekci „LOTTERY“. Minimální výše odměny je 0,0006 BTC a maximální je 0,31 BTC. Během loterie je určeno 10 cen.Chcete-li se zúčastnit, musíte shromáždit loterijní tikety, které se vydávají zdarma pro různé aktivity na webu, nebo si je koupit na webu.


3) Znásobte BTC
Jednou z nejzajímavějších funkcí tohoto faucetu je hra BTC pro násobení. Chcete-li získat více bitcoinů, měli by uživatelé počkat 60 minut, ale pokud nechcete čekat tak dlouho, můžete zvýšit svůj zůstatek až 4750x při hraní her HI-LO. To znamená, že pokud vsadíte 0,00000001 satoshi, můžete vyhrát 4749 satoshi.


4) Složené úroky
Funkce Earn BTC umožňuje uživatelům přijímat denní úroky ze zůstatku na jejich účtu FreeBitco.in. Jakmile dosáhnete zůstatku 30 000 satoshi (0,0003 BTC), automaticky vám vyplatí složené úroky.

Platební metody

Jedná se o bitcoinový faucet, který platí skutečně. Minimální zůstatek pro výběr je 0,00030000 BTC. Ve svém profilu můžete přidat adresu bitcoinu, kam chcete přijímat platby. Níže jsou uvedeny tři typy dostupných platebních metod:

Pomalý: Doba se pohybuje od 6 do 24 hodin.
Okamžitě: Platba obvykle proběhne do 15 minut
Auto: Zde dostáváte platby každou neděli

FAQ:

Je FreeBitco.in legitimní?
FreeBitco.in je jedním z nejspolehlivějších faucetů na internetu a má více než 38 milionů registrovaných uživatelů.
Jaké jsou různé způsoby, jak vydělat bitcoiny na FreeBitco.in?
Existují 4 způsoby, jak vydělat na tomto webu, jsou to bezplatné BTC každou hodinu, složený úrok, loterie a násobení BTC.

Existuje na FreeBitco.in nějaký program doporučení?
FreeBitco.in má také robustní systém doporučení, kde můžete pomocí svého odkazu odkazovat své přátele na web a získat bonusy a provize za doživotí.

Jak probíhá platba na FreeBitco.in?
Přidejte svoji bitcoinovou adresu, na kterou chcete přijímat platby. K dispozici jsou tři typy platebních metod, které jsou uvedeny níže: Pomalé: Doba trvání se pohybuje od 6 do 24 hodin Okamžitě: Platba obvykle proběhne do 15 minut Auto: Zde , dostáváte platby každou neděli.

Pro a Proti:

VÝHODY

 • Bitcoiny můžete vydělávat bez investic.
 • Jednoduchá a rychlá registrace.
 • Různé způsoby výdělku
 • Nízké poplatky
 • Více možností pro výběr
 • Dostupnost ochrany účtu pomocí 2FA
 • Program bonusů a doporučení.


NEVÝHODY

 • Ve většině případů se každou hodinu platí málo
 • Je k dispozici pouze v angličtině
 • Některé z možností vydělávání peněz jsou hazardní hry
 • Potřebujete vydělat slušné množství peněz hodně času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *