Blog,  Internet,  Seriály

6 budoucích nejlepších seriálů roku 2021

Jsme pět měsíců do roku 2021 a ručičky hodinek se blíží opět ke konci tohoto roku. Ale zatímco jste byli chyceni na Teda Lasso (nebo by jste měli být!). Sledoval jsem, co je letošní rok populární.

Dny roku 2020 jsou pryč – rok dějových linií, karantén a výbuchů televizních seriálů souvisejících s COVID-19, protože to je vše, co jsme mohli udělat. Nyní je rok 2021 a my … no, tryskáváme televizními seriály, protože čekáme, až bude naše číslo zavoláno do vakcínové linky. A je zima. I, když je jaro! A zatímco budeme čekat, je tu celá nová řada sérií, které jsou naplánovány (nebo se o nich říká) na příští rok. Pokud jste vy nebo někdo, koho znáte, v nejmenším fanouškem Disney, pravděpodobně jste slyšeli o šílené sestavě série Star Wars a Marvel oznámené pro příští rok. Existuje také naděje, že pokud se dostaneme zpět do výrobního proudu, těžcí hitters jako Atlanta a Succession se mohou vrátit do svých nadcházejících třetích sezón.

Pojďme se tedy usadit. Zhodnoťte televizi plánovanou na následující měsíce. Zde je průběžný seznam toho, co můžete určitě očekávat, co je předběžně připravováno a co by se mohlo do roku 2022 jen objevit, pokud výrobní síly, které budou konečně fungovat v náš prospěch.

Nový rok, a nejen nové televizní dítě.


WandaVision

Stručně řečeno: neexistuje žádná jiná show, která by byla tak narativně zajímavá a virálně populární než WandaVision. Přehlídka měla lidi, kteří se v pátek ráno probudili v bezbožných hodinách, jen aby se vyhnuli spoilerům. Po Elizabeth Olsen a Paul Bettany v jejich rolích Wandy a Vision, to co začalo jako první televizní výstup Marvel, skončilo jako krásná meditace o zármutku a smutku. A sakra kývnutí na historii televize.


It’s a Sin

Jsou to těžké hodinky, jistě, ale HBO a jejich seriál It’s a Sin je fiktivní kronika nemoci, která otřásla světem. Londýnská série Russella T. Daviese, zaměřená na ranná léta krize AIDS, dlouho předtím, než měla toto jméno, nezklame svou uměleckou integritou a emocionální gravitací.


Framing Britney Spears

Je to jeden z nejzávažnějších hudebních dokumentů, které jsme za tu dobu viděli, ale na rozdíl od mnoha, jejichž příběhy jsou odhaleny dlouho poté, co umělec zmizel/a – je Framing Britney Spears pohledem do bitvy, která stále zuří. S Spearsovým otcem uprostřed pochybné konzervatoře si dokument klade za cíl odhalit pravdu – i když se na ní nezúčastnil žádný z hlavních hráčů.


Mare of Easttown

Debutující v polovině dubna nám Mare of Easttown konečně dává skutečný pensylvánský přízvuk, který si zasloužíme. Kate Winslet vede sérii, ve které také hraje Evan Peters. Důraz je kladen na malé město počítané s brutální vraždou. Nezapomeňte, že zatímco se s tím Winsletova postava vyrovnává, dělá také to nejlepší, aby udržovala svůj vlastní život pohromadě.


Pretend It’s a City

Kdo by si myslel, že Martin Scorsese smějící se třicet minut najednou je přesně to, co potřebujeme jako protijed k zahájení roku? V seriálu Pretend It’s a City, že je to město kde Fran Lebowitz se připojil k Scorseseovi sérii rozhovorů, které jsou jaksi aktuální a nadčasové. Fran rozzlobeně mrtví. Marty se směje zadkem. Opláchněte. Opakovat. Je to potěšení.


Pokud jsme se za poslední rok naučili jednu věc, je to že by svět mohl explodovat a Netflix by se vplížil a řekl: „Hej, máme pro vás ještě jednu sérii!“ Od 1. ledna je Cobra Kai v první třídě televizních seriálů, které vyjdou letos. Fest nostalgie se pro Netflix ukázala jako divoce úspěšná, takže neočekávejte příliš dlouhé čekání na již očekávanou čtvrtou sezónu.


Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *