Blog,  Marketing,  Spoluprace

Koření Lizela.cz a slevový kód: Vejnik15

Při zakoupení koření v internetovém obchodě Lizela si můžete vybírat z mnoha druhů koření i kořenících směsí včetně dárkových sad i mlýnků na koření. Budou navíc i čerstvější, než ty zakoupené v běžném supermarketu, kam putují dlouhou dobu a nikdy nevíte, jak dlouho bylo koření skladováno, než se dostalo k vám domů.

Koření Lizela je proslulé svou čerstvostí, mele se a míchá každý den, aby bylo pro zákazníky vždy čerstvé, což při dochucování pokrmů zaručeně poznáte. Při nákupu koření v obchodech přicházíte o výraznou chuť i vůni, různorodost i peníze. Mnohem jednodušší je zakoupit si malé balení čerstvého koření ve vysoké kvalitě. Velké balení je možná levnější, neznamená to ale, že celé množství včas využijete.

Nakupte s 15% slevou

Nakupte se slevou 15% na celý nákup se zadáním promokódu: Vejnik15

Tento kód zadáte v košíku při Vašem výběru koření, níže se dozvíte proč zrovna koření od Lizela.cz

Chtějte jen čerstvé koření

Většina koření ztrácí svoji chuť během pár měsíců. V dodavatelských řetězcích s kořením uběhne od sběru, přes balení až po dodání do obchodů dlouhá doba. Koření ztratí polovinu své životnosti, ještě než se dostane do vaší kuchyně.

Neplaťte překupníkům

Nákup koření online v pohodlí svého domova většinou znamená nákup přímo od zdroje. Koření v obchodech projde přes mnoho překupníků a dopravců, než se dostane do rukou vám, což zvyšuje jeho cenu. Nákup na internetu snižuje náklady.

Nespokojte se jen s omezeným sortimentem

Běžné obchody nabízejí jen limitovaný výběr koření. Specifickou Pískavici řecké seno, severoafrickou Harrisu, bulharskou Čubricu či indonéský Nasi Goreng v nich nekoupíte. Na Lizela.cz najdete kromě běžného sortimentu i netypické a vzácné druhy koření, což vám umožňuje objevovat nové chutě, vůně i druhy kuchyně.

Chtějte vědět, co kupujete

S kořením Lizela opravdu víte, co kupujete. Pokaždé objevujete i nové esence chutí. Na webu získáte rychlé a přehledné informace, objevíte novou kulturu, původ a tradiční využití koření do vašeho receptu. Toho v obchodě nikdy nedocílíte.  

Vsaďte na kvalitu

Na Lizela je klíčová vysoká kvalita, která se nemění. Produkty jsou chutné, čerstvé, voňavé a mají dlouhé datum spotřeby. Internetový obchod si získal dobré jméno díky nevšedním produktům za skvělé ceny. Rodinná firma usiluje o spokojenost klientů.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *