Blog,  Marketing,  Spoluprace

ŠPIONKY Z TÁBORA LOVCŮ MAMUTŮ

Máte rádi knížky? Ano? Ne? Nevadí, tento článek píši abych pomohl malému nakladateli s publikacemi jejich knížek.

Knížku jsem ani já ani žena zatím nečetli protože je teprve na cestě k nám, takže hned po jejím přečtení nebo aspoň kousíčku Vám napíšeme recenzi. O co mi vlastně jde, jde mi hlavně o to aby se zvýšila jejich sledovanost, nejde ani tak o prodej, ale když knížku zakoupíte určitě jim pomůžete tak jako já. Jejich Instagram je teď na čísle “34”, pomozte mi to aspoň zestonásobit. Dám Vám sem malý úryvek z knihy. Delší ukázku knihy si pročtete na jejich webových stránkách, které mají opravdu krásné! A ty stránky jsou – http://www.spionkyodkoni.cz. Zda se Vám zalíbí tak jako mě z důvodu, že se jedná o České prostředí o kterém se tam autorka zmiňuje tak neváhejte!

Špionky z tábora
lovců mamutů


ŠPIONKY SE VRACÍ,
aby odhalily tajemství dávné šamanky


“Tři kamarádky – Eva, Leonie a Tereza – odjíždí na tábor na koních do Moravského krasu u Macochy, kousek od Brna. Jenže po příjezdu se stane zvláštní věc – Eva se ztratí kousek od Punkevních jeskyní v jednom z podzemních labyrintů, kde nachází nápis prastarými znaky. Píše jim přes bránu času opravdová šamanka z tábora lovců mamutů, jak tvrdí Miriam? Jaké je mystérium Býčí skály, skutečně tam obětovali koně i tajemnou princeznu v době bronzové?! A proč chce někdo na místě jejich tábora postavit hotel?! Kdo je záhadný žhář, co se snaží zapálit meditační centrum? A kým je doopravdy Jana, jejich nová kamarádka?

Možná je ve skutečnosti všechno naopak, než na první pohled vidíme, a to pravé poznání se skrývá víc v nás samotných, než ve světě, co pozorujeme kolem sebe. Špionky čeká velká cesta! “

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *