Blog,  Marketing,  Spoluprace,  Sport

Zvol hráče sezony a vyhraj luxusní hodinky!

Opava – Slezský FC stále bojuje o záchranu a Helveti.cz, jeden z největších tuzemských e-shopů s hodinkami, se rozhodl povzbudit opavský celek tím, že v případě záchrany v nejvyšší soutěži věnuje nejlepšímu opavskému hráči sezony luxusní hodinky v hodnotě 20 tisíc korun. Stejnou cenu máte šanci vyhrát i vy!

Pro uvedení do obrazu bychom to měli. Hned se přiznám, že nejsem fanouškem zmiňovaného klubu, ale ani žádného jiného. Sice jsem fotbal hrál dobrých 13let, ale nikdy jsem neměl oblíbený tým. Bylo mě to nějak jedno, mě bavil fotbal jako takovej a ne jen jeden tým.

Ale teď tu tedy máme sportovní článek o zmiňovaném Slezském klubu FC Opava a jejich povzbuzení týmu a Vás diváků a fanoušků a to formou výhry hodinek od firmy Helveti.cz, který o tom napsal také článek na tomto odkazu: ZDE.

Prostě jde o to že pokavaď se klub udrží ve FORTUNA:LIZE tak bude na webu FC Opavy spuštěna anketa, ve které budete moci zvolit nejlepšího opavského fotbalistu uplynulé sezony. Navíc se jeden z vás bude moci těšit na stejné hodinky v hodnotě 20 tisíc korun z e-shopu Helveti.cz, kterými bude odměněn také hráč s nejvíce hlasy.

Kromě toho navíc mohou všichni fanoušci SFC využít slevu ve výši 5 % na nákup hodinek od Helveti.cz. Při nákupu na webu www.helveti.cz stačí při objednávce zadat jednoduchý slevový kód: sfc.

Hodinky, o které se hraje, si můžete detailně prohlédnout zde.

Čerpáno z:

https://www.sfc.cz/clanek.asp?id=Zvol-hrace-sezony-a-vyhraj-luxusni-hodinky-3984

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *